Kreatywnik to program stworzony z myślą o tych, którzy lubią z góry zaplanować pracę z dziećmi na dłuższy czas.  Mamy w nim propozycje na zajęcia integracyjne, warsztaty z okazji Dnia Chłopaka, Święto Misia, Dzień Życzliwości, Boże Narodzenie, Dzień Babci i Dziadka, Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Wiosny, Dzień Mamy i Taty czy Dzień Dziecka.

W naszej ofercie znajdziecie także zajęcia na inne, zaplanowane przez Was aktywności, które można dopasować do potrzeb i wyznaczonych celów dydaktyczno – wychowawczych. 

W Kreatywniku chodzi o to, by z wyprzedzeniem zaplanować warsztaty, zamówić kilka i zgarnąć spore rabaty. Państwo decydują jakie warsztaty i kiedy chcą zorganizować. My jedynie podpowiadamy, jakie wydarzenia można przeprowadzić z naszą pomocą.

Kreatywnik krok po kroku:

Należy wybrać dowolne warsztaty z naszej oferty (www.edukacjakreatywna.pl, www.zrobmaskotke.pl).
Im więcej warsztatów zaplanują Państwo z nami na dany rok szkolny/ przedszkolny, tym cena końcowa będzie niższa. Przy zamówieniu m.in. 3 warsztatów, od ceny otrzymanej po zsumowaniu zamówienia należy odjąć 10 %, przy zamówieniu 5 warsztatów – 15 %.

Po wybraniu konkretnych warsztatów, prześlemy wszystkie potrzebne materiały do ich realizacji. Dopasowując się do czasów COVID 19, każde dziecko otrzyma indywidualnie zapakowany pakiet, dzięki czemu zachowane zostaną wymagane procedury bezpieczeństwa. Nauczyciele dodatkowo otrzymają przejrzyste instrukcje, filmiki instruktażowe oraz propozycje scenariuszy zajęć do wybranych tematów.

Zapraszamy do współpracy

Zobacz przykładowe oferty Kreatywnika.