EDUKACJA KREATYWNA

EDUKACJA KREATYWNA to odpowiedź na potrzeby edukacyjne oraz integracyjne szkół i przedszkoli, a także firm, które poszukują nieszablonowych pomysłów na przygotowywane eventy.

Organizacją kreatywnych wydarzeń zajmujemy się od 2006 roku, uzyskując wysokie oceny uczniów i nauczycieli.

Naszym flagowym projektem jest KREATYWNIK, czyli autorski program warsztatów organizowanych dla klas 1-3 i grup przedszkolnych standardowo raz w miesiącu, choć zajęć może być mniej lub więcej. Więcej informacji na temat najnowszej edycji KREATYWNIKA można znaleźć tutaj.

Warsztaty i zajęcia dydaktyczne realizowane są w oparciu o podstawę programową w Państwa szkołach i przedszkolach oraz w atrakcyjnych lokalizacjach wokół miasta w formie jednodniowych wycieczek.

Zapraszamy do organizowania z nami wydarzeń okolicznościowych w szkołach i przedszkolach: festynów, Dni Dziecka, obchodów z okazji Dnia Babci i Dziadka, Mamy i Taty, balów karnawałowych, imprez mikołajkowych i innych, zgodnie z Państwa zapotrzebowaniem.

Edukacja Kreatywna zajmuje się także organizacją eventów firmowych, podczas których stawiamy na kreatywne rozwiązania, atrakcyjne dla osób w różnym wieku.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu w sprawie rezerwacji.

szkoła w mieście

Edukacja Kreatywna- Centrum Inicjatyw Wszelakich uczestniczy w programie Szkoła w Mieście od pierwszego roku jego funkcjonowania. Przez lata ugruntowaliśmy swoje doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, dostosowując naszą ofertę i przestrzenie do potrzeb uczestników, zapewniając najwyższy poziom merytoryczny, komfort i  bezpieczeństwo.

Oferujemy zróżnicowaną ofertę zajęć tematycznych, dostosowanych do możliwości wiekowych uczestników oraz obowiązującej podstawy programowej MEN.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.