WPISOWNIK

To ja, Wpisownik. Rodzaj pamiętnika połączonego ze złotymi myślami (kiedyś nazywali mnie Pele Mele).
Jestem po to, by zapisywać we mnie szkolne wspomnienia.

Wpisownik, czyli rodzaj szkolnego pamiętnika, to doskonały pomysł na prezent dla uczniów z okazji Mikołajek, Dnia Chłopaka czy Dziewczyny czy zakończenia roku.

Pomysł Wpisownika zrodził się na bazie wspomnień z naszych lat szkolnych, kiedy to rozmaite Złote Myśli, Pele Mele i pamiętniki były niezwykle popularne wśród uczniów. Powrót do tych wspomnień dostarcza po latach wielu wzruszeń i radości.

Przeglądając własne pamiętniki, we Wpisowniku zebraliśmy to, co wydawało nam się w nich najciekawsze: miejsce na wpisy kolegów (które można zakleić, by nikt poza właścicielem Wpisownika nie miał do nich dostępu) i nauczycieli, swój numer w dzienniku, rozmiar buta, przestrzeń na rozmaite wklejanki (gazety z ostatniego dnia szkoły, monety, wydruk z ulubionego portalu itp.) i odciski kciuka- swojego oraz kolegów/koleżanek. Jest także miejsce na wklejenie listu do siebie samego za 10 lat.

Wpisownik jest formatu a5 i ma 64 strony. Jego okładka, a także poszczególne strony zachęcają do kreatywności i samodzielnego ozdobienia.

Koszt Wpisownika:

8,50 zł- przy zamówieniu powyżej 100 sztuk

9,50 zł- przy zamówieniu powyżej 50 sztuk

10,50 – przy zamówieniu mniej niż 50 sztuk

Transport w cenie.

FORMULARZ ZAMÓWIENIA