WYCIECZKI DLA SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI

Wycieczki to nasz ulubiony sposób organizowania czasu dla dzieci. Dzieje się tak dlatego, że wybieramy na nie miejsca, do których sami chętnie wracamy. Uwielbiamy zabierać Was do ludzi z pasją i miejsc, które nieodkryte czekają na dzieci i ich entuzjazm poznawania świata.

Staramy się na wycieczki jednodniowe wybierać miejsca, które są położone do godziny drogi z Wrocławia, tak aby przejazd nie był zbyt męczący ani kosztowny. Do niektórych miejsc można dojechać komunikacją miejską, znacząco minimalizując koszty.

Podczas wycieczek odkrywamy miejsca, do których przyjeżdżamy i korzystamy z tego co mają do zaoferowania, a ponadto organizujemy warsztaty kreatywne, które są domeną działania Edukacji Kreatywnej. Tu, podobnie jak na warsztatach organizowanych w mieście, staramy się by przynosiły wymierny efekt, w postaci rzeczy które można zjeść: pieczemy podpłomyki lub bułeczki, a podczas warsztatów kreatywnych tworzymy zawsze coś, co można zabrać ze sobą do domu.

Podczas wycieczek  jest możliwość organizacji grilla (kiełbaski we własnym zakresie).

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą jednodniowych wycieczek i wypełnienia wstępnego formularza rezerwacji. Skontaktujemy się jak najszybciej, by doprecyzować szczegóły.

Do zobaczenia na wycieczkowym szlaku!

WYCIECZKI JEDNODNIOWE 

godziny: 9:00 – 14.00,  lokalizacja: Wrocław lub około godziny drogi od Wrocławia, dojazd we własnym zakresie.
koszt: 55 zł/ osoba

SENSORYCZNY OGRÓD ZMYSŁÓW

w ŚREDNIOWIECZNYM GRODZIE

historia jest fajna
tropiciele wiosny
Życie codzienne na wsi,
wczoraj i dziś
PODRÓŻ W GŁĄB LASU
las
dolina łachy
Dolina łachy
wśród pszczół, czyli
wszystko o bartnictwie
sielsko – farmersko
edukacyjne gry miejskie
wrocław,
jakiego nie znacie
Wrocław
chatka świętego mikołaja