POZNAJ NASZE LOKALIZACJE!

  To tu odbywają się nasze warsztaty dla szkół i przedszkoli. Tutaj również organizujemy urodziny .
  Która lokalizacja bardziej Wam pasuje? Wybierajcie!
  Zapraszamy serdecznie :-).

  OH Kino Arkady Wrocławskie

  ul. Powstańców Śląskich 2-4,
  53-333 Wrocław

  Edukacja kreatywna + OH Kino (Arkady Wrocławskie)

  Hes Gym Fitness

  ul. Wielkopolska 72
  52-007 Wrocław

  Centrum Inicjatyw Wszelakich, Wielkopolska 72

  ul. Wielkopolska 72
  52-007 Wrocław
  We współpracy z OH Kino uruchomiliśmy w Arkadach Wrocławskich przestrzeń „OH jak kreatywnie”, w której odbywają się warsztaty dla szkół i przedszkoli.

  Duże, otwarte powierzchnie, sala do zajęć kreatywnych oraz nowocześnie wyposażona kuchnia przygotowana do prowadzenia warsztatów kulinarnych to niewątpliwe atuty tego miejsca.

  Można tu wziąć udział w naszych autorskich warsztatach, a także połączyć je z wizytą w kinie. Proponowane zajęcia dostosowane są do podstawy programowej na poszczególnych etapach nauczania i mogą być realizowane w ramach projektu „Szkoła w mieście”.

  Serdecznie zapraszamy!

  To przestrzeń zorganizowana we współpracy z klubem Hes Gym Fitness. Dzięki temu, oprócz sali do zajęć kreatywnych, możemy tu korzystać z kompleksowo wyposażonej, dużej sali crossfitowej oraz bardzo przestronnej sali do innych zajęć ruchowych.

  Na Wielkopolskiej 72 organizowane są wszystkie zajęcia kreatywne z naszej oferty, a dodatkowo zajęcia crossfitowe, które potrafią wyładować nawet najbardziej energetyczne dziecięce akumulatory. Proponowane zajęcia dostosowane są do podstawy programowej na poszczególnych etapach nauczania i mogą być realizowane w ramach projektu „Szkoła w mieście”.

  Serdecznie zapraszamy!