Wycieczki szkolne

Wycieczki to nasz ulubiony sposób organizowania czasu dla dzieci. Dzieje się tak dlatego, że wybieramy na nie miejsca, do których sami chętnie wracamy. Uwielbiamy zabierać Was do ludzi z pasją i miejsc, które nieodkryte czekają na dzieci i ich entuzjazm poznawania świata.

Staramy się na wycieczki jednodniowe wybierać miejsca, które są położone do godziny drogi z Wrocławia, tak aby przejazd nie był zbyt męczący ani kosztowny. Do niektórych miejsc można dojechać komunikacją miejską, znacząco minimalizując koszty.

Podczas wycieczek odkrywamy miejsca, do których przyjeżdżamy i korzystamy z tego co mają do zaoferowania, a ponadto organizujemy warsztaty kreatywne, które są domeną działania Edukacji Kreatywnej. Tu, podobnie jak na warsztatach organizowanych w mieście, staramy się by przynosiły wymierny efekt, w postaci rzeczy które można zjeść: pieczemy podpłomyki lub bułeczki, a podczas warsztatów kreatywnych tworzymy zawsze coś, co można zabrać ze sobą do domu.

Podczas wycieczek organizujemy również grilla z pieczeniem kiełbasek, żeby nikt nie wracał do domu z pustym brzuszkiem.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą jednodniowych wycieczek i wypełnienia wstępnego formularza rezerwacji. Skontaktujemy się jak najszybciej, by doprecyzować szczegóły.

KLIKNIJ TUTAJ i sprawdź naszą ofertę wycieczek na rok szkolny 2019/2020.

Do zobaczenia na wycieczkowym szlaku!