Wycieczki szkolne

Wycieczki to nasz ulubiony sposób organizowania czasu dla dzieci. Dzieje się tak dlatego, że wybieramy na nie miejsca, do których sami chętnie wracamy. Uwielbiamy zabierać Was do ludzi z pasją i miejsc, które nieodkryte czekają na dzieci i ich entuzjazm poznawania świata.

Staramy się na wycieczki jednodniowe wybierać miejsca, które są położone do godziny drogi z Wrocławia, tak aby przejazd nie był zbyt męczący ani kosztowny. Do niektórych miejsc można dojechać komunikacją miejską, znacząco minimalizując koszty.

Podczas wycieczek odkrywamy miejsca, do których przyjeżdżamy i korzystamy z tego co mają do zaoferowania, a ponadto organizujemy warsztaty kreatywne, które są domeną działania Edukacji Kreatywnej. Tu, podobnie jak na warsztatach organizowanych w mieście, staramy się by przynosiły wymierny efekt, w postaci rzeczy które można zjeść: pieczemy podpłomyki lub bułeczki, a podczas warsztatów kreatywnych tworzymy zawsze coś, co można zabrać ze sobą do domu.

Podczas wycieczek organizujemy również grilla z pieczeniem kiełbasek, żeby nikt nie wracał do domu z pustym brzuszkiem.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą jednodniowych wycieczek i wypełnienia wstępnego formularza rezerwacji. Skontaktujemy się jak najszybciej, by doprecyzować szczegóły.

KLIKNIJ TUTAJ i sprawdź naszą ofertę wycieczek na rok szkolny 2019/2020.

Do zobaczenia na wycieczkowym szlaku!

WPISOWNIK

wpisownik

To ja, Wpisownik.
Rodzaj pamiętnika połączonego ze złotymi myślami (kiedyś nazywali mnie Pele Mele).
Jestem po to, by zapisywać we mnie szkolne wspomnienia.
zobacz więcej>>>