ZORGANIZUJ Z NAMI NAJWSPANIALSZE URODZINY DLA SWOJEGO DZIECKA!

Urodziny dla dzieci we Wrocławiu.

Urodziny to dzień, na który, gdy jest się dzieckiem, czeka się przez cały rok. Dlatego ten dzień musi być wyjątkowy! Zapraszamy do zorganizowania go wspólnie z nami. Wiemy, jak sprawić, by przyjęcie urodzinowe spełniło marzenia Waszego dziecka.

Organizacją urodzin zajmujemy się od 2012 roku. Mamy w swojej ofercie rozmaite scenariusze, ale i tak staramy się dopasowywać je do zainteresowań Jubilata.

Przyjęcia urodzinowe organizujemy przy Wielkopolskiej 72 (Złotniki/ Leśnica) na terenie klubu Hes Gym Fitness. Nie musicie martwić się dojazdem: AOW oraz obwodnica Leśnicy sprawiają, że łatwo dostać się tu z niemal każdego miejsca we Wrocławiu i okolicy. Boicie się korków? Naprawdę niepotrzebnie. Przykładowo, podczas weekendu dojazd z Psiego Pola zajmuje max 25 minut.

Wyróżnia nas duża przestrzeń: urodzinowa sala dziecięca oraz sale sportowe. Łącznie mamy do dyspozycji kilkaset metrów kwadratowych, a mimo to nie organizujemy w tym samym czasie kilku przyjęć. Zależy nam bowiem na tym, by Wasze Dziecko, w dniu swojego święta, czuło się naprawdę wyjątkowo. Chcemy, by to był Wasz wspólny dzień.

Zajmiemy się wszystkim – od zaproszeń, zapewnienia dobrej zabawy, po urodzinowy poczęstunek, tak, byście Wy mogli świętować z Waszym dzieckiem, nie martwiąc się niczym więcej.

Zobaczcie nasze urodziny dla dzieci we Wrocławiu, wybierzcie scenariusz i dokonajcie wstępnej rezerwacji. Skontaktujemy się, by omówić szczegóły.

Do zobaczenia!

Oto liczba naszych urodzinowych tematów. Jest z czego wybierać, prawda?

Każdy solenizant znajdzie u nas temat swoich wymarzonych urodzin. By ten jedyny dzień w roku był naprawdę wyjątkowy!
Urodziny kreatywne

To nasze ulubione urodziny. Własna maskotka, zabawy z filcem, breloki, pamiątkowe magnesy lub przypinki, a może eksperymenty lub gofry? W czasie urodzin kreatywnych jubilat i goście robią jedną z wymienionych rzeczy (wcześniej ustaloną) i oczywiście zabierają ją z sobą do domu (chyba, że wybiorą gofry i wcześniej je zjedzą). Po kreatywnych warsztatach jest czas na kreatywne zabawy ruchowe. To scenariusz, który mógłby nosić tytuł: dla każdego coś dobrego.

Lokalizacja: HES GYM Fitness, Wielkopolska 72, Wrocław 

Przygody małej świnki

To nie lada gratka dla miłośników zwariowanej Świnki Peppy. W czasie urodzin pobawimy się w ulubione zabawy świnki. Nie zabraknie chrumkania i naśladowania innych przyjaciół świnki. Wykonamy papierowe kukiełki z bohaterami bajki oraz odegramy mini scenki. Nie obejdzie się bez wielu zabaw ruchowych i muzycznych.

Lokalizacja: HES GYM Fitness, Wielkopolska 72, Wrocław 

Bal i turniej w zamku rycerskim

Podczas tego przyjęcia przeniesiemy się do średniowiecza. Każdy rycerz stworzy swój herb, a księżniczka przepiękny diadem. Zbudujemy zamek, poznamy dworskie obyczaje. Spróbujemy odczarować księżniczkę i księcia zaklętych w żaby, a na koniec weźmiemy udział w turnieju rycerskim.

Lokalizacja: HES GYM Fitness, Wielkopolska 72, Wrocław 

W stadninie koników

Zapraszamy na fantastyczną wyprawę do świata koni. Poznamy rasy i rodzaje koni. Dowiemy się do czego służą wędzidło, strzemiona i inne elementy wyposażenia. Sprawdzimy jak się skacze przez przeszkody i jak się wykonuje woltę. Zapleciemy też piękne warkocze lub wykonamy własne koniki, które każdy z uczestników będzie mógł wziąć do domu.

Lokalizacja: HES GYM Fitness, Wielkopolska 72, Wrocław 

Patrol z psami

Scenariusz urodzin oparty na „Psim Patrolu”. Podczas dwugodzinnej imprezy uczestnicy przejdą szkolenie ratunkowe, podczas którego będą pokonywać tor przeszkód połączony z ćwiczeniami wytrzymałościowymi (na końcu każdy otrzyma odznakę Psiego Patrolu). Wszystkie dzieci będą musiały rozwiązać zagadki policyjne (np. odnaleźć węża, który uciekł z zoo). W połowie imprezy Jubilat wybierze swój psi patrol, rozda zadania, aby wszyscy wyruszyli na misję przyprowadzenia rodziców na tort. W drugiej części imprezy każdy uczestnik będzie mógł otrzymać skręconego balona (w kształcie: Łapy Rubbla, węża strażackiego Marshalla bądź psa). Podczas imprezy nie zabraknie również psich zabaw przy muzyce.

Lokalizacja: HES GYM Fitness, Wielkopolska 72, Wrocław 

W Krainie Mrozu

Idealny scenariusz dla miłośniczek przygód Elsy i Anny. Czeka nas mnóstwo fantastycznej, śnieżnej zabawy. Razem zbudujemy bałwanka Olafa, poskaczemy po lodowych krach, przepędzimy śnieżkami olbrzymiego białego potwora i weźmiemy udział w bitwie na śnieżki, w której Olaf zgubi swój nos. Wspólnie stworzymy dla siebie piękne, mroźne korony i zatańczymy taniec dwóch sióstr do piosenki „Mam tę moc”. Nie zabraknie też zagadek, konkursów i wielkiego wyścigu z saniami Kristoffa po bryły lodowe. Jesteście gotowe na wyprawę do Lodowej Krainy?

Lokalizacja: HES GYM Fitness, Wielkopolska 72, Wrocław 2

W krainie piratów

Na początku poznamy sławną piratkę i jej sprytną papugę. To dzięki nim nauczymy się pirackich pieśni i okrzyków. Odnajdziemy mapę ukrytą w butelce i za jej pomocą spróbujemy dojść do skarbu. Wykonamy wiele zadań, a także rozszyfrujemy kilka zagadek. Na koniec stworzymy swój własny statek piracki.

Lokalizacja: HES GYM Fitness, Wielkopolska 72, Wrocław 

W kosmosie

Dowiemy się jak wygląda strój kosmonauty, spróbujemy odbyć spacer po księżycu, odtańczymy taniec lotników i przelecimy się rakietą, którą sami wykonamy.

Lokalizacja: HES GYM Fitness, Wielkopolska 72, Wrocław 

Detektyw krasnoludek

To propozycja urodzinek dla młodszych dzieci, które lubią rozwiązywać zagadki. Podczas przyjęcia będziemy rozwiązywać zagadki, zadania detektywistyczne, na spostrzegawczość. Poćwiczymy umiejętność skradania się, refleksu i szybkości w działaniu. Przy okazji będziemy szukać na terenie naszego ośrodka wskazówek, gdzie pochowały się krasnoludki i spróbujemy je wszystkie znaleźć.

Lokalizacja: HES GYM Fitness, Wielkopolska 72, Wrocław 

Wściekłe ptaki

W czasie urodzin z wściekłymi ptakami będziemy tworzyć balonowe świnki, budować konstrukcje i rzucać do celu. Oprócz tego czeka nas porządna dawka zajęć sportowo-rekreacyjnych oraz zadań na kreatywne myślenie. W trakcie przyjęcia znajdziemy też czas na pyszny poczęstunek i uszycie sobie filcowych „angry birds”.

Lokalizacja: HES GYM Fitness, Wielkopolska 72, Wrocław 

Na Hawajach

Na urodzinach w hawajskim klimacie chcemy zaprosić wszystkie dzieci do kreatywnego tworzenia i szalonej zabawy. Tańce i konkursy do słonecznej muzyki. Konkursy wykorzystujące elementy tropikalne, hula-hop i „kokosy” niech zachęcą do zabawy wszystkie dzieci, które kochają słońce i ruch.

Lokalizacja: HES GYM Fitness, Wielkopolska 72, Wrocław 

Misja Minionki

Jeśli Twoje dziecko uwielbia Minionki, ten scenariusz jest stworzony z myślą o Nim. Minionki, jak wiemy, rozrabiają, jednak my spędzimy ten czas na wesołych grach i zabawach ruchowych. Pani Minionek wprowadzi dzieci w świat żółto-niebieskich milusińskich stworków. Pobawimy się wspólnie jak na Minionki przystało: z dużą dawką śmiechu i niezapomnianych zabaw ruchowych. W chwili oddechu zrobimy swojego własnego Minionka z balonu lub maskę na twarz. Na koniec zjemy tort, zaśpiewamy gromkie „sto lat” i wysłuchamy bajki, ale nie na wyciszenie tylko, by znów pośmiać się i pobawić ruchowo. Misją Minionków jest rozbawianie gości, wymyślanie coraz to nowszych, bardziej zwariowanych zabaw.

Lokalizacja: HES GYM Fitness, Wielkopolska 72, Wrocław 

Akademia czarodziejek i czarodziejów

Zapraszamy was do szkoły czarodziejów. Stworzymy własną różdżkę, z którą nauczymy się kilku magicznych zaklęć. Sprawimy, ze przekłuty balonik nie pęknie, jak zrobić wulkan, a magiczne mikstury będą zmieniać kolory i się zapienią. Nie obędzie się bez lotów na miotle, magicznych gier i zabaw ruchowych.

Lokalizacja: HES GYM Fitness, Wielkopolska 72, Wrocław 

W dżungli

Na początek zrobimy maski zwierząt jakie zamieszkują dżunglę. Przy dźwiękach dzikich zwierząt odbędziemy wędrówkę do dżungli, w której będzie na nas czekało kilka przygód . Po drodze czekać na nas będzie m.in.: przejście nad przepaścią, nocne polowanie, tajemnicze kłody i grząskie bagno, a także potyczka z małpami i tropienie śladów.

Lokalizacja: HES GYM Fitness, Wielkopolska 72, Wrocław 

W krainie dinozaurów

Jeżeli pasjonują Was skamienieliny i praca paleontologa, zaproś swoich gości do krainy dinozaurów. Podczas zabawy obejrzymy prawdziwe skamieniałości, wykopiemy kawałki szkieletu dinozaura i dowiemy się co można wyczytać z kości. Stworzymy własne ozdobne odciski i poznamy różne gatunki dinozaurów. Będą również dinozaurowe gry i zabawy ruchowe dla dzielnych paleontologów.

Lokalizacja: HES GYM Fitness, Wielkopolska 72, Wrocław 

Dookoła świata

Wyruszamy z Polski, odwiedzamy kraje w Europie, Afryce, Amerykach, Australię i Azję. W każdym z wybranych krajów bawimy się w zabawy charakterystyczne dla danego kraju, lub tworzymy pracę związaną z danym krajem… Tak np. w Niemczech znajdziemy się w Berlinie i zbudujemy i zburzymy mur berliński, w Paryżu stworzymy własną wersję Wieży Eiffla, w Brazylii zorganizujemy paradę karnawałową w Rio, w Stanach Zjednoczonych pobawimy się w kowbojów, w Japonii pobawimy się Origami itp….

Lokalizacja: HES GYM Fitness, Wielkopolska 72, Wrocław 

W świecie trolli

Zapraszamy na przygodę w poszukiwanie szczęścia! Będzie dużo kolorów, przytulania oraz muzycznych przygód. Wyruszymy razem z Poppy, aby uratować jej przyjaciół z rąk Bergenów. Zaprojektujemy najlepszy kostium na randkę dla Brydzi oraz odegramy scenki z życia Poppy i jej przyjaciół.

Lokalizacja: HES GYM Fitness, Wielkopolska 72, Wrocław 

Poligon wojskowy

Wraz z młodymi żołnierzami udajemy się na poligon wojskowy, aby wziąć udział w testach sprawnościowych: indywidualnych i grupowych. Każdy uczestnik będzie miał do wykonania 12 ćwiczeń, za które będzie dostawał gwiazdy. Po zebraniu ich wszystkich zostanie mianowany generałem. Na młodych żołnierzy będą czekały takie atrakcje jak: soki w dal, czołganie po ziemi, skakanie przez oponę, przechodzenie przez most i pod mostem, a także fikołki na materacu. Czołem żołnierze, rozpoczynamy ćwiczenia na poligonie!

Lokalizacja: HES GYM Fitness, Wielkopolska 72, Wrocław 

W piłkarskim stylu

Świat piłkarskich rozgrywek to jest to! Naszą zabawę rozpoczniemy od rozgrzewki piłkarskiej, aby kontuzje nie były nam straszne. Następnie odbędzie się losowanie drużyn sportowych, które będą rywalizować ze sobą w rozgrywkach. Na koniec rozegramy piękny mecz piłką „pokojową”. Ciekawe jaki będzie wynik meczu? Podczas przyjęcia sprawdzimy wiadomości o znanych piłkarzach i zrobimy koszulkę dla jubilata.

Lokalizacja: HES GYM Fitness, Wielkopolska 72, Wrocław 

Konstruktorzy Lego

Doskonałe przyjęcie dla wszystkich, którzy kochają klocki Lego, bez względu na wiek. Podczas wspólnej zabawy stworzymy swojego lego – bohatera, który będzie naszym patronem podczas rozmaitych zabaw i konkursów- m.in. na najwyższą wieżę, lego w balonie, klockowy tor przeszkód, czy specjalne lego – bingo.

Lokalizacja: HES GYM Fitness, Wielkopolska 72, Wrocław 

Projektanci mody

To przyjęcie dla wszystkich, którzy interesują się modą. Podczas przyjęcia zaprojektujemy ubranie dla swojej lalki albo misia, stworzymy wykrój i na tej podstawie uszyjemy strój. Zaprojektujemy także maskotki, zawieszki, a następnie za pomocą igły, nitki i kolorowych materiałów uszyjemy je. A co powiecie na robienie własnej biżuterii? Broszki, naszyjniki, bransoletki? Zwieńczeniem zabawy będzie wielka uczta projektantów mody.

Lokalizacja: HES GYM Fitness, Wielkopolska 72, Wrocław 

Urodziny z duchami i upiorami

Specjalne urodziny tylko dla odważnych miłośników potworów! Scenariusz realizowany jest wieczorową porą. Wieczorem zaś wiadomo, pojawiają się cienie. Warto zatem włączyć latarki i wysłuchać strasznych opowieści o duchach i upiorach. Przebierzemy się w mumie, wampiry, sprawdzimy jak to jest być zombi i czy łatwo się lata na miotle czarownicy. Zamieszamy w magicznym kociołku różne dziwne substancje.

Lokalizacja: HES GYM Fitness, Wielkopolska 72, Wrocław 

Zostań detektywem

Jest zagadka do rozwiązania! Podążajcie śladami, które Wam pozostawiono, myślcie i analizujcie, a poznacie odpowiedź. Podczas naszej zabawy dzieci dowiedzą się co stanowi wyposażenie detektywa, jak analizuje się ślady stóp i odciski palców. Sprawdzimy czy nasi mali detektywi są spostrzegawczy, szybcy i potrafią się skradać.

Lokalizacja: HES GYM Fitness, Wielkopolska 72, Wrocław 

Gwiezdne wojny

Cały scenariusz opiera się o ideę szkoły rycerzy jedi. Zaczynamy od wypełnienia i ozdobienia identyfikatorów kandydatów na rycerzy, czyli padawanów. Potem będzie „szkolenie” – ‚test’ dobrego wykonywania poleceń mistrza, zabawa oparta na zabawie ‚SAJMON MÓWI’. Następnie tor przeszkód i rzut do celu. Przyczepianie z zawiązanymi oczami miecza na plakat z mistrzem jedi. Zagadki w balonach. Test na zaufanie – dzieci dobrane parami przeprowadzają się po labiryncie. Potem przerwa na tort, a potem praca plastyczna – na białym szablonie w kształcie r2d2 dzieci naklejają niebieskie figury, by powstał fajny robót. Na koniec uczestnicy przyjęcia przechodzą przez sieć i otrzymują certyfikat rycerza.

Lokalizacja: HES GYM Fitness, Wielkopolska 72, Wrocław 

Szalone eksperymenty

Świat jest pełen ciekawych zjawisk, a otaczające nas, zwykłe przedmioty potrafią być tajemnicze i pełne niespodzianek. Ciekawych świata zapraszamy na urodzinki z „Szalonymi eksperymentami”, sprawdzimy gdzie czai się powietrze, poeksperymentujemy z elektrycznością wykonamy doświadczenia chemiczne, a wszystko to w atmosferze wspaniałej zabawy, z konkursami i ciekawymi zadaniami do rozwiązania. Na przyjęciu nie zabraknie też czasu na poczęstunek i niebanalną pracę plastyczną.

Lokalizacja: HES GYM Fitness, Wielkopolska 72, Wrocław 

Urodziny z MINECRAFT-em

Nasza podróż do świata gry nie ma ustalonego scenariusza, jak to w prawdziwym MINECRAFT-cie. Sami musimy sobie wymyślić scenariusz zdarzeń. Jedno co wiemy, to to, że ten survival pomoże nam przetrwać ataki stworów. Najlepszym sposobem jest zbieranie surowców-klocków, aby móc stworzyć budowlę. Wspólnymi siłami zbudujemy schron, w którym żaden potwór nie będzie nam straszny. W czasie tego przyjęcia nie zabraknie zabaw z zoombie, creeperami, szkieletami i pająkami.

Lokalizacja: HES GYM Fitness, Wielkopolska 72, Wrocław 

Balerina

Urodzinki dla miłośniczek baletu, różu i tiulu. Delikatna i zwinna muzyka będzie tłem do stworzenia układu tanecznego małych baletnic. W trakcie zabawy znajdzie się również czas na miłe pogaduszki przy słodkościach oraz na zrobienie ozdób dla wszystkich tancerek.

Lokalizacja: HES GYM Fitness, Wielkopolska 72, Wrocław 

Crazy Party (7+)

Imprezka urodzinowa dla „prawie nastolatków”. Pomyśleliśmy, że młodzi nie mają chęci bawić się w dziecinne zabawy, dlatego też dla nich stworzyliśmy CRAZY PARTY. Nasza szalona zabawa będzie się odbywać przy dyskotekowych rytmach (a może i grze świateł). Będziemy grać w butelkę (na śmieszne polecenia), kalambury oraz wiele innych superatrakcji, które będą niespodzianką. Na koniec imprezki „YOU CAN DANCE”, czyli konkurs wyginam śmiało ciało.

Lokalizacja: HES GYM Fitness, Wielkopolska 72, Wrocław 

W świecie mody

Są to wyjątkowe urodzinki dla tych, którzy marzą zostać modelkami lub modelami. Spełnimy wasze marzenia! Weźmiecie udział w szalonym pokazie mody, a także we wszystkich przygotowaniach związanych z tym wielkim wydarzeniem. „Fryzjer” dobierze wam idealną fryzurę, „makijażystka” podkreśli urodę , a dzieci zadaniem będzie stworzenie szalonej kreacji. Gwarantujemy udaną zabawę oraz dużą dawkę uśmiechu na twarzy.

Lokalizacja: HES GYM Fitness, Wielkopolska 72, Wrocław 

Złoto Egiptu

W programie tych orientalnych urodzinek znajdą się następujące atrakcje: złocenie płatkowe ozdób (biżuterii egipskiej), zabawa hieroglifami, taniec orientalny, sporządzanie pachnideł, a także malowanie twarzy i dłoni. Dopłata do scenariusza – 60 zł.

Lokalizacja: HES GYM Fitness, Wielkopolska 72, Wrocław 

Profesjonalni animatorzy wprowadzą solenizanta i jego gości w świat niezwykłej zabawy i wyobraźni.

Scenariusze przeznaczone są dla dzieci w różnym wieku, dostosowane do możliwości uczestników.

CENNIK HES GYM FITNESS Wielkopolska 72

w tygodniu:
460 zł do 10 dzieci
(każde kolejne dziecko: 20 zł)

sobota – niedziela:
530 zł do 10 dzieci
(każde kolejne dziecko: 20 zł)

Cena obejmuje: zaproszenia, opiekę animatora, wynajem sali na wyłączność, zabawę tematyczną wg scenariusza, dekorację sali, jednorazową zastawę dla dzieci, poczęstunek i napoje (delicje, chrupki, popcorn, paluszki, żelki, woda, napoje Tymbark). 
Kawa i herbata dla rodziców gratis.

Czas: 2 godziny

CZEKAMY NA WAS!

URODZINOWY FORMULARZ KONTAKTOWY

tel. 600 830 656, 507 727 092

biuro@edukacjakreatywna.pl

MIEJSCE URODZIN NA MAPIE WROCŁAWIA