Urodziny to dzień, na który, gdy jest się dzieckiem, czeka się przez cały rok. Dlatego ten dzień musi być wyjątkowy! Zapraszamy do zorganizowania go wspólnie z nami. Wiemy, jak sprawić, by przyjęcie urodzinowe spełniło marzenia Waszego dziecka.

Organizacją urodzin zajmujemy się od 2012 roku. Mamy w swojej ofercie rozmaite scenariusze, ale i tak staramy się dopasowywać je do zainteresowań Jubilata.

Przyjęcia urodzinowe organizujemy przy Wielkopolskiej 72 (Złotniki/ Leśnica) na terenie klubu Hes Gym Fitness. Nie musicie martwić się dojazdem: AOW oraz obwodnica Leśnicy sprawiają, że łatwo dostać się tu z niemal każdego miejsca we Wrocławiu i okolicy. Boicie się korków? Naprawdę niepotrzebnie. Przykładowo, podczas weekendu dojazd z Psiego Pola zajmuje max 25 minut. 

Wyróżnia nas duża przestrzeń: urodzinowa sala dziecięca oraz sale sportowe. Łącznie mamy do dyspozycji kilkaset metrów kwadratowych, a mimo to nie organizujemy w tym samym czasie kilku przyjęć. Zależy nam bowiem na tym, by Wasze Dziecko, w dniu swojego święta, czuło się naprawdę wyjątkowo. Chcemy, by to był Wasz wspólny dzień.

Zajmiemy się wszystkim – od zaproszeń, zapewnienia dobrej zabawy, po urodzinowy poczęstunek, tak, byście Wy mogli świętować z Waszym dzieckiem, nie martwiąc się niczym więcej.

Mamy ponad 30 urodzinowych scenariuszy KLIKNIJ TUTAJ i wybierz jeden z nich. 

Masz pytania? Zadzwoń. Odpowiemy na wszystkie!

Do zobaczenia.