Urodziny to dzień, na który, gdy jest się dzieckiem, czeka się przez cały rok. Dlatego ten dzień musi być wyjątkowy! Zapraszamy do zorganizowania go wspólnie z nami. Wiemy, jak sprawić, by przyjęcie urodzinowe spełniło marzenia Waszego dziecka.

Organizacją urodzin zajmujemy się od 2012 roku. Mamy w swojej ofercie rozmaite scenariusze, ale i tak staramy się dopasowywać je do zainteresowań Jubilata.

Przyjęcia urodzinowe organizujemy przy Wielkopolskiej 72 (Złotniki/ Leśnica) na terenie klubu Hes Gym Fitness. Nie musicie martwić się dojazdem: AOW oraz obwodnica Leśnicy sprawiają, że łatwo dostać się tu z niemal każdego miejsca we Wrocławiu i okolicy. Boicie się korków? Naprawdę niepotrzebnie. Przykładowo, podczas weekendu dojazd z Psiego Pola zajmuje max 25 minut. 

Wyróżnia nas duża przestrzeń: urodzinowa sala dziecięca oraz sale sportowe. Łącznie mamy do dyspozycji kilkaset metrów kwadratowych, a mimo to nie organizujemy w tym samym czasie kilku przyjęć. Zależy nam bowiem na tym, by Wasze Dziecko, w dniu swojego święta, czuło się naprawdę wyjątkowo. Chcemy, by to był Wasz wspólny dzień.

Zajmiemy się wszystkim – od zaproszeń, zapewnienia dobrej zabawy, po urodzinowy poczęstunek, tak, byście Wy mogli świętować z Waszym dzieckiem, nie martwiąc się niczym więcej.

Mamy ponad 30 urodzinowych scenariuszy KLIKNIJ TUTAJ i wybierz jeden z nich. 

Masz pytania? Zadzwoń. Odpowiemy na wszystkie!

Do zobaczenia. 

WPISOWNIK

wpisownik

To ja, Wpisownik.
Rodzaj pamiętnika połączonego ze złotymi myślami (kiedyś nazywali mnie Pele Mele).
Jestem po to, by zapisywać we mnie szkolne wspomnienia.
zobacz więcej>>>