WYCIECZKI DLA SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI

  Wycieczki to nasz ulubiony sposób organizowania czasu dla dzieci. Dzieje się tak dlatego, że wybieramy na nie miejsca, do których sami chętnie wracamy. Uwielbiamy zabierać Was do ludzi z pasją i miejsc, które nieodkryte czekają na dzieci i ich entuzjazm poznawania świata.

  Staramy się na wycieczki jednodniowe wybierać miejsca, które są położone do godziny drogi z Wrocławia, tak aby przejazd nie był zbyt męczący ani kosztowny. Do niektórych miejsc można dojechać komunikacją miejską, znacząco minimalizując koszty.

  Podczas wycieczek odkrywamy miejsca, do których przyjeżdżamy i korzystamy z tego co mają do zaoferowania, a ponadto organizujemy warsztaty kreatywne, które są domeną działania Edukacji Kreatywnej. Tu, podobnie jak na warsztatach organizowanych w mieście, staramy się by przynosiły wymierny efekt, w postaci rzeczy które można zjeść: pieczemy podpłomyki lub bułeczki, a podczas warsztatów kreatywnych tworzymy zawsze coś, co można zabrać ze sobą do domu.

  Podczas wycieczek organizujemy również grilla z pieczeniem kiełbasek, żeby nikt nie wracał do domu z pustym brzuszkiem.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą jednodniowych wycieczek i wypełnienia wstępnego formularza rezerwacji. Skontaktujemy się jak najszybciej, by doprecyzować szczegóły.

  Do zobaczenia na wycieczkowym szlaku!

  WYCIECZKI JEDNODNIOWE 

  godziny: 9:00 – 14.00,  lokalizacja: Wrocław lub około godziny drogi od Wrocławia, dojazd we własnym zakresie.
  koszt: 45 zł./ osoba
  tropiciele wiosny

  w ŚREDNIOWIECZNYM GRODZIE

  historia jest fajna
  Życie codzienne na wsi,
  wczoraj i dziś
  PODRÓŻ W GŁĄB LASU
  sielsko – farmersko
  dolina łachy
  wśród pszczół, czyli
  wszystko o bartnictwie
  edukacyjne gry miejskie
  wrocław,
  jakiego nie znacie
  chatka świętego mikołaja