EDUKACJA KREATYWNA

  EDUKACJA KREATYWNA to odpowiedź na potrzeby edukacyjne szkół i przedszkoli.
  Od 2012 roku uczestniczymy we wrocławskim projekcie Szkoła w mieście, uzyskując wysokie oceny uczniów i nauczycieli.

  Warsztaty i zajęcia dydaktyczne realizowane są w oparciu o podstawę programową w dwóch Centrach Inicjatyw Wszelakich:
  > OH – Kino Arkady Wrocławskie  –  od 3 kwietnia 2018 roku beda się tu odbywały warsztaty wcześniej  organizowane na Zakrzowskiej 29
  Wielkopolska 72  (Złotniki/Leśnica).

  Wybierając nasze lokalizacje troszczyliśmy się o to, by zapewnić wszystkim komfortowy dojazd.
  Arkady Wrocławskie to centrum miasta, dobrze skomunikowane z każdą jego częścią. Możliwy jest dojazd tramwajami, autobusami oraz koleją. 

  Wielkopolska 72, choć dla niektórych może wydawać odległą lokalizacją, to bezkorkowo dojeżdżają tu tramwaje linii: 3, 10 oraz 22, a także kilka autobusów. W pobliżu znajduje się również dworzec PKP Wrocław Leśnica. Kto był choć raz, przyznaje nam rację i…powraca na kolejne zajęcia.

  W naszej ofercie znajdują się również  jednodniowe wycieczki, a mobilne grupy animacyjne przygotowane są do prowadzenia zajęć w szkołach i przedszkolach.

   Zapraszamy także do świętowania z nami urodzin organizowanych z myślą o jubilatach w różnym wieku.

  NASZE LOKALIZACJE

  OH Kino Arkady Wrocławskie

  ul. Powstańców Śląskich 2-4,
  53-333 Wrocław

  We współpracy z OH Kino uruchomiliśmy w Arkadach Wrocławskich przestrzeń „OH jak kreatywnie”, w której odbywają się warsztaty dla szkół i przedszkoli.

  Duże, otwarte powierzchnie, sala do zajęć kreatywnych oraz nowocześnie wyposażona kuchnia przygotowana do prowadzenia warsztatów kulinarnych to niewątpliwe atuty tego miejsca.

  Można tu wziąć udział w naszych autorskich warsztatach, a także połączyć je z wizytą w kinie. Proponowane zajęcia dostosowane są do podstawy programowej na poszczególnych etapach nauczania i mogą być realizowane w ramach projektu „Szkoła w mieście”.

  Serdecznie zapraszamy.

  Hes Gym Fitness

  ul. Wielkopolska 72
  52-007 Wrocław

  To przestrzeń zorganizowana we współpracy z klubem Hes Gym Fitness. Dzięki temu, oprócz sali do zajęć kreatywnych, możemy tu korzystać z kompleksowo wyposażonej, dużej sali crossfitowej oraz bardzo przestronnej sali do innych zajęć ruchowych.

  Na Wielkopolskiej 72 organizowane są wszystkie zajęcia kreatywne z naszej oferty, a dodatkowo zajęcia crossfitowe, które potrafią wyładować nawet najbardziej energetyczne dziecięce akumulatory.
  Proponowane zajęcia dostosowane są do podstawy programowej na poszczególnych etapach nauczania i mogą być realizowane w ramach projektu „Szkoła w mieście”.

  Serdecznie zapraszamy.

  Centrum Inicjatyw Wszelakich Wycieczki to propozycja jednodniowych wyjazdów, podczas których uczniowie poznają interesujące miejsca, a jednocześnie uczestniczą w warsztatach edukacyjno – manulanych.

  Podczas wycieczek odkrywamy miejsca, do których przyjeżdżamy i korzystamy z tego, co mają do zaoferowania, a ponadto organizujemy warsztaty kreatywne, które są domeną działania Edukacji Kreatywnej.

  Tu, podobnie jak na warsztatach organizowanych w mieście, staramy się by przynosiły wymierny efekt, w postaci rzeczy które można zjeść: pieczemy podpłomyki lub bułeczki, a podczas warsztatów kreatywnych tworzymy zawsze coś, co można zabrać ze sobą do domu.

  Do zobaczenia na wycieczkowym szlaku!

  Mobilne grupy animacyjne Centrum Inicjatyw Wszelakich  prowadzą tematyczne warsztaty wyjazdowe w przedszkolach i szkołach.

  Edukacja Kreatywna- Centrum Inicjatyw Wszelakich uczestniczy w programie Szkoła w Mieście od pierwszego roku jego funkcjonowania. Przez lata ugruntowaliśmy swoje doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, dostosowując naszą ofertę i przestrzenie do potrzeb uczestników, zapewniając najwyższy poziom merytoryczny, komfort i  bezpieczeństwo.

  Oferujemy zróżnicowaną ofertę zajęć tematycznych, dostosowanych do możliwości wiekowych uczestników oraz obowiązującej podstawy programowej MEN.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą OFERTĄ DLA GRUP  ZORGANIZOWANYCH.