EDUKACJA KREATYWNA

EDUKACJA KREATYWNA to odpowiedź na potrzeby edukacyjne szkół i przedszkoli.
Od 2012 roku uczestniczymy we wrocławskim projekcie Szkoła w mieście, uzyskując wysokie oceny uczniów i nauczycieli.

Warsztaty i zajęcia dydaktyczne realizowane są w oparciu o podstawę programową w dwóch Centrach Inicjatyw Wszelakich: Zakrzowska 29 i Wielkopolska 72, a także podczas jednodniowych wycieczek. Dodatkowo mobilne grupy animacyjne przygotowane są do prowadzenia zajęć w szkołach i przedszkolach.

Nasza oferta obejmuje również zajęcia idywidualne dla dzieci: warsztaty oraz niezapomniane imprezy urodzinowe.

Centrum Inicjatyw Wszelakich Zakrzowska 29 to sześć sal edukacyjnych i warsztatowych – w tym sala kulinarna. Jednocześnie możemy realizować tu warsztaty dla 100 uczestników.
Centrum Inicjatyw Wszelakich Wielkopolska 72 wyróżnia profesjonalna sala do zajęć crossfitowych oraz przestrzenie przygotowane do prowadzenia warsztatów kreatywnych. Jednocześnie możemy realizować tu zajęcia dla 60 osób, a w sezonie letnim nawet dla 100 osób.
Centrum Inicjatyw Wszelakich Wycieczki to propozycja jednodniowych wyjazdów, podczas których uczniowie poznają interesujące miejsca, a jednocześnie uczestniczą w warsztatach edukacyjno – manulanych.
Mobilne grupy animacyjne Centrum Inicjatyw Wszelakich  prowadzą tematyczne warsztaty wyjazdowe w przedszkolach i szkołach.

Edukacja Kreatywna- Centrum Inicjatyw Wszelakich uczestniczy w programie Szkoła w Mieście od pierwszego roku jego funkcjonowania. Przez lata ugruntowaliśmy swoje doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, dostosowując naszą ofertę i przestrzenie do potrzeb uczestników, zapewniając najwyższy poziom merytoryczny, komfort i  bezpieczeństwo.

Oferujemy zróżnicowaną ofertę zajęć tematycznych, dostosowanych do możliwości wiekowych uczestników oraz obowiązującej podstawy programowej MEN.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą OFERTĄ DLA GRUP  ZORGANIZOWANYCH.