EDUKACJA KREATYWNA

  EDUKACJA KREATYWNA to odpowiedź na potrzeby edukacyjne oraz integracyjne szkół i przedszkoli, a także firm, które poszukują nieszablonowych pomysłów na przygotowywane eventy.

  Organizacją kreatywnych wydarzeń zajmujemy się od 2006 roku, a od 2012 roku uczestniczymy we wrocławskim projekcie Szkoła w mieście, uzyskując wysokie oceny uczniów i nauczycieli.

  Warsztaty i zajęcia dydaktyczne realizowane są w oparciu o podstawę programową w Państwa szkołach i przedszkolach, zaprzyjaźnionych miejscach we Wrocławiu (Wielkopolska 72, HES GYM Fitness) oraz w atrakcyjnych lokalizacjach wokół miasta w formie wycieczek klasowych.

  Zapraszamy do organizowania z nami wydarzeń okolicznościowych w szkołach i przedszkolach: festynów, Dni Dziecka, obchodów z okazji Dnia Babci i Dziadka, Mamy i Taty, balów karnawałowych, imprez mikołajkowych i innych, zgodnie z Państwa zapotrzebowaniem.

  Zajmujemy się także organizacją urodzin. Zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem tego wydarzenia po to, by rodzice mogli świętować ten dzień razem z dzieckiem, zamiast martwić się o przebieg wydarzenia.

  Edukacja Kreatywna zajmuje się także organizacją eventów firmowych, podczas których stawiamy na kreatywne rozwiązania, atrakcyjne dla osób w różnym wieku.

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu w sprawie rezerwacji.

  Edukacja Kreatywna- Centrum Inicjatyw Wszelakich uczestniczy w programie Szkoła w Mieście od pierwszego roku jego funkcjonowania. Przez lata ugruntowaliśmy swoje doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, dostosowując naszą ofertę i przestrzenie do potrzeb uczestników, zapewniając najwyższy poziom merytoryczny, komfort i  bezpieczeństwo.

  Oferujemy zróżnicowaną ofertę zajęć tematycznych, dostosowanych do możliwości wiekowych uczestników oraz obowiązującej podstawy programowej MEN.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.