EDUKACJA KREATYWNA

  EDUKACJA KREATYWNA to odpowiedź na potrzeby edukacyjne szkół i przedszkoli.
  Od 2012 roku uczestniczymy we wrocławskim projekcie Szkoła w mieście, uzyskując wysokie oceny uczniów i nauczycieli.

  Warsztaty i zajęcia dydaktyczne realizowane są w oparciu o podstawę programową w dwóch Centrach Inicjatyw Wszelakich:
  > OH – Kino Arkady Wrocławskie  –  od 3 kwietnia 2018 roku beda się tu odbywały warsztaty wcześniej  organizowane na Zakrzowskiej 29
  Wielkopolska 72  (Złotniki/Leśnica).

  Wybierając nasze lokalizacje troszczyliśmy się o to, by zapewnić wszystkim komfortowy dojazd.
  Arkady Wrocławskie to centrum miasta, dobrze skomunikowane z każdą jego częścią. Możliwy jest dojazd tramwajami, autobusami oraz koleją. 

  Wielkopolska 72, choć dla niektórych może wydawać odległą lokalizacją, to bezkorkowo dojeżdżają tu tramwaje linii: 3, 10 oraz 22, a także kilka autobusów. W pobliżu znajduje się również dworzec PKP Wrocław Leśnica. Kto był choć raz, przyznaje nam rację i…powraca na kolejne zajęcia.

  W naszej ofercie znajdują się również  jednodniowe wycieczki, a mobilne grupy animacyjne przygotowane są do prowadzenia zajęć w szkołach i przedszkolach.

   Zapraszamy także do świętowania z nami urodzin organizowanych z myślą o jubilatach w różnym wieku.

  Uwaga. Nowe miejsce prowadzenia warsztatów.
  Zajęcia organizowane dotąd na Zakrzowskiej 29 od kwietnia 2018 będą odbywały się
  w OH Kino 
  w Arkadach Wrocławskich.

  Centrum Inicjatyw Wszelakich Wielkopolska 72 wyróżnia profesjonalna sala do zajęć crossfitowych oraz przestrzenie przygotowane do prowadzenia warsztatów kreatywnych. Jednocześnie możemy realizować tu zajęcia dla 60 osób, a w sezonie letnim nawet dla 100 osób.
  Centrum Inicjatyw Wszelakich Wycieczki to propozycja jednodniowych wyjazdów, podczas których uczniowie poznają interesujące miejsca, a jednocześnie uczestniczą w warsztatach edukacyjno – manulanych.
  Mobilne grupy animacyjne Centrum Inicjatyw Wszelakich  prowadzą tematyczne warsztaty wyjazdowe w przedszkolach i szkołach.
  Edukacja Kreatywna- Centrum Inicjatyw Wszelakich uczestniczy w programie Szkoła w Mieście od pierwszego roku jego funkcjonowania. Przez lata ugruntowaliśmy swoje doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, dostosowując naszą ofertę i przestrzenie do potrzeb uczestników, zapewniając najwyższy poziom merytoryczny, komfort i  bezpieczeństwo.

  Oferujemy zróżnicowaną ofertę zajęć tematycznych, dostosowanych do możliwości wiekowych uczestników oraz obowiązującej podstawy programowej MEN.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą OFERTĄ DLA GRUP  ZORGANIZOWANYCH.